• Свеж
CARBOLOY МАЧКА 50 2 Пилот 3/4 Копчињата се СООЧУВААТ Милиони Алатка Носителот CV50-SM2.40-2000 CNC

CARBOLOY МАЧКА 50 2 Пилот 3/4 Копчињата се СООЧУВААТ Милиони Алатка Носителот CV50-SM2.40-2000 CNC

DEN 331.20
Достапно е за нарачката

Стока

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTOOL ДРЖАЧОТ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDTHERE СЕ 4 НЕДОСТАСУВА БАЗА ПОСТАВИТЕ ЗАВРТКИ - ВИДИ PICTURESSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : CARBOLOY МАЧКА 50 2" ПИЛОТ 3/4" КОПЧИЊА CV50-SM2.40-2000 MANUFACTURER / БРЕНД : CARBOLOYTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB11-4-11-11.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата