• Свеж
Majorette Подарок Сет 9+4 Limited Edition 7 Играчка Автомобили со Freewheel 9 Стандард Автомобили + 4 Ограничено Издание Возила 7.5 cm

Majorette Подарок Сет 9+4 Limited Edition 7 Играчка Автомобили со Freewheel 9 Стандард Автомобили + 4 Ограничено

DEN 1655.52
Достапно е за нарачката

Стока

Ова издание се карактеризира со 4 ексклузивни модели.Ексклузивни и само се вклучени во овој 13-парче сет од четири ограничено издание модели.Меѓународни производи имаат посебни услови, се продава од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги собере, возраст рејтингот, и јазикот на лекот, означувањето или упатството.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата