• Свеж
JJSPP Воена Гроздобер Beret Капи Перика Долга Брановидна Синтетички Влакна Екстензии со Морнарица Капа Перика Сите-во-едно Црна Морнарица Шапка (Боја : Темно Кафеава)

JJSPP Воена Гроздобер Beret Капи Перика Долга Брановидна Синтетички Влакна Екстензии со Морнарица Капа Перика

DEN 1503.60
Достапно е за нарачката

Стока

Должина : Околу 33cm.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Една солза, и една повлече може да бидат заменети со различни стилови на надгради Велкро не-стап коса.Таписерии изработка : ретро модата и таписерии изработка, со облик на гребенот и стилски копчето.Погоден за разни лице форми : морнарицата шапка може да се покријат косата расфрлани на челото и може да го менува лицето форма.Име : Морнарица шапка волна roll Material : Мат висока температура silk Features : Реални и natural Color : кафена црна, темно кафена, светло brown Length : Околу 33cm.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Една солза, и една повлече може да бидат заменети со различни стилови на надгради Велкро не-стап коса.Таписерии изработка : ретро модата и таписерии изработка, со облик на гребенот и стилски копчето.Погоден за разни лице форми : морнарицата шапка може да се покријат косата расфрлани на челото и може да го менува лицето форма.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата