• Свеж
Мајк Gesicki Autographed Мајами Делфини Брзина Мини Шлем - Beckett W Црна

Мајк Gesicki Autographed Мајами Делфини Брзина Мини Шлем - Beckett W Црна

DEN 2040.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е Мајк Gesicki на Мајами Делфини рака autographed Riddell фудбал брзина мини шлем.Овој предмет има Beckett Witnessed Authentication, кој доаѓа со нумерирани налепница и соодветен Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Beckett веб-сајт, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична, сосема нов, и во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите предмети и се стремиме да се направи на сите трансакции задоволување и професионални.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата