• Свеж
Заштитник Случај за AirTags со Keychain, Мека TPU Случај Компатибилен со Apple AirTags 2021, Јасно Анти-Нула Лесен Водоотпорен Покритие за AirTags Пронаоѓач Tracker (Зелена 1pcs)

Заштитник Случај за AirTags со Keychain, Мека TPU Случај Компатибилен со Apple AirTags 2021, Јасно Анти-Нула

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилност - Специјално дизајниран за Новиот Apple Air Tags 2021. (Забелешка : Air Tag не е вклучен).Високо-Квалитетни Материјали - Направени од медицински степен TPU, меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга; - заштита на клучни пронаоѓач од влијанието, се намали и гребнатини.Лесен за Употреба - Оваа кожа покритие за Airtag е лесен за користење и носење, и многу доведува до сигнал на пренос.Keychain прстен затворање држи случај остане затворена и да се избегне Airtag случај лизгачки надвор случајно.Користам Прилика - Оваа мини заштитни случај да дојде со keychain, можете да го закачите на вашиот автомобил, клуч, вашата торба, Детето schoolbag, куче поводник, скапоцености и повеќе.Лесно да се разменуваат и да се промени, каде ќе ги приложите вашите Airtag на работите што сакате да ги пратите на.Она што Ќе Добиете - 1 x Заштитна Маска за Airtags.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Функција : Специјално дизајнирани за Air Tags Bluetooth Tracker.Висок квалитет со силиконска материјал, меки и удобни, носат-отпорни, и nontoxic, има долг животен век.Тоа може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети и така натаму.На располагање на сите пристаништа и функции без отстранување на случај.Мулти-бои избор за задоволување на вашите потреби, додадете модата и убавината на вашиот уред.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата