• Свеж
Автомобил Куки Возило задното Седиште Скриени потпирачи за глава Закачалка, Универзален Држач Wuchieal за Чанта Чанта Намирници Шопинг Торба Крпа Палто (2 Парчиња)

Автомобил Куки Возило задното Седиште Скриени потпирачи за глава Закачалка, Универзален Држач Wuchieal за Чанта

DEN 117.60
Достапно е за нарачката

Стока

КУПИ ТОА СЕГА СО ДОВЕРБА - Ова најдобро врвен квалитет столче потпирачи за глава закачалки ќе го задржи вашиот автомобил организиран 100% .Високо-квалитетни Материјали - ABS направени, траен и еколошки потпирачи за глава автомобил куки.Организирање на задното Седиште Нередот - Најдобар автомобил за складирање куки и седиште организатор, конвертирате автомобил потпирачи за глава во простор како автомобил грб закачалка, чанта кука за автомобил, торба, чадор,намирници и бебето материјали итн.Еден објект со 2 куки, да обезбеди многу повеќе пригоден во помала цена!Држи шопинг кеси од тркалање низ подот, одлевање на нивните содржини.Ја елиминира блокиран визија предизвикани од виси облека во rearview прозорец.Куки може да се одржи до 13 кг!Што укажува не повеќе од 10 кг врз основа на Инерција.Кога ќе треба потпирачи за глава куките?Постојат некои предмети што не сакате да се стави во багажникот, но не и на подот Треба да се задржи предмети од тркалање околу Потребата за чување на вода и пијат шише на дофат, но не возен околу Вас имаат шопинг & намирници кеси, чанта, ранец со дебели ремени Задржи кеси од неуспехот исклучување и одлевање од кеси Чувствителни објекти да бидат обесени на дофат, како леб, чипс и јајце се ЗАДРЖИ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ОРГАНИЗИРАН Пак потроши простор во простор за складирање да се откажам намирници, чанти, намирници кеси, purses, schoolbags, чадори, вода во шишиња, кеси и многу повеќе.Лулаат на кука околу или предниот или задниот дел на седиштето за да ја користите како што сакате, куките дефинитивно ќе ги организирате вашите задното седиште нередот и ќе ви даде седиште, кат и ногата соба, многу лесен и удобен за користење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата