• Свеж
HDMI Extender Кабел (2 Парчиња), ELECPOW Надгради High Speed HDMI Машки да се Женски Продолжување Кабел,Злато Позлатен Конвертор Адаптер

HDMI Extender Кабел (2 Парчиња), ELECPOW Надгради High Speed HDMI Машки да се Женски Продолжување Кабел,Злато

DEN 1509.60
Достапно е за нарачката

Стока

Советодавни Функции : Дизајнирани за Стандарден HDMI кабел за продолжување ,прилагодлив 360 степени кабел за да се заштити вашиот оригинален HDMI порт,намалување на јачина на косата,ви нудиме најдобрите видео пренос ефект.Поддршка 4 K & 3 D : HDMI 2.0 стандардот, Поддршка 4 K HDR екранот ,Видео резолуција до 3840x2160, 2560x1600, 2560x1440, 1920x1200, и 1080 P.Full HD гледање искуство, одличен квалитет на слика и Високи перформанси конекција за да може лесно да уживате во ултра-висока дефиниција видео.Универзална Апликации -Совршени за продолжен дофат, кога е поврзан со Blu-ray плеери, HDTV, Roku ТВ стап, Google Chromecast, Xbox Еден, Xbox 360, Play Station 4, PS 3, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, и било HDMI овозможи уредите да се Телевизори, монитори, екран, монитори, A/V приемници, кои, и повеќе.Премиум Квалитет - ЧИСТ бакар жица и трокреветни заштитените за максимална спроводливост, Поддржува 4 K*2К@60 HZ, HDMI Ethernet Канал и Аудио Врати Канал (ARC).Целосна 3 D Поддршка без било заостануваат, обезбедување на јасни и мазна видео,100% Наназад компатибилен со сите претходни HDMI верзии.Пакет се Вклучени - Доаѓа со 2 висок квалитет продолжување машки да се женски HDMI кабел по пакет.Било какви прашања,се чувствуваат слободни да стигнат до нас,ние сме секогаш на располагање.Спецификација за производ : ★Лесно да се прошири во должина од вашите HDMI-кабел. ★Заштита на HDMI интерфејсот од постојано приклучување и unplugging. ★Да се комбинираат и двете аудио и видео во една. ★HDMI Машки да се Женски кабел компатибилен со било кој уред кој има HDMI Интерфејсот, како и да бидат наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандардите,како што се HDMI v1.1, v1.2, и в1.3 ★Целосна 3 D Поддршка : без било заостануваат ,ви нудиме најдобри Визуелни ефекти, нека ви извонредно во видео празникот.Удобен Забава Додаток, Синхронизирани пренос на видео и аудио, без одлагање. ★Широко компатибилен со HDTV, ТВ стап, Roku Стап, Chromecast, Blu-Ray Плеер, 3 D Телевизија, Samsung ТВ, Apple TV, AV приемник, HD кабловска сандаче, Boxee, Xbox360, Xbox Еден, PS4 Про PS3 игри станица,Oculus Судир VR слушалки, Play Station VR слушалки, windows 10 PC стап или на кој било HD уред со некој стандарден HDMI излез.Главни Карактеристики на Производот : Влијание дизајн, лесен и флексибилен за конекција во секој агол.Злато позлатен HDMI конектор, повеќе отпорни на корозија.Чист бакар жица, повеќе погодна за сигнал на пренос.ПВЦ надворешниот поклопец јакна, трајни и мека.Поддржува 4 K*2К@60 HZ(HDMI 2.0).Audio Return Channel (ARC).Она што ќе Добиете : 2* HDMI Кабел за Продолжување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата