• Свеж
Burg-Wachter 39871 Покрие SD-3 V СБ, Бела

Burg-Wachter 39871 Покрие SD-3 V СБ, Бела

DEN 472.56
Достапно е за нарачката

Стока

Производителот гаранција може да не се применува.Страна покрие за да се заштити V облик на весникот кутии од влага и многу повеќе.Може да се користи на двете страни : се Прилагодува за да ја заштити содржината од кутијата.Едноставно, безбедно прилог со притискање на отворањето на весникот се тркалаат.Направени од издржлив, времето-отпорни пластика.Содржина : 1 BURG-WÄCHTER Страна Покритие за Весникот се Тркалаат, SD-3 V СБ, Материјал : Пластика, Димензии (Hx W) : 100 x 100mm, Боја : Транспарентна.За многу децении, клиенти од целиот свет се дружат бренд BURG-WÄCHTER со квалитет на производите "произведено во Германија".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата