• Свеж
Кујна Тапа Абсорбента Мат 2 Парчиња Апстрактно Сликарство, Музика, Ритам Тапа Потоне Поздравниот Guard Бања Контра и RV,Тапа Контра Потоне Вода Дамки Preventer

Кујна Тапа Абсорбента Мат 2 Парчиња Апстрактно Сликарство, Музика, Ритам Тапа Потоне Поздравниот Guard Бања

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

【2 Пакет Тапа Поздравниот Catcher】Микрофибер тапа wraparound абсорбента мат мерка околу 15 x 5.5 инчи, со дијаметар е 2.3 инчен, погоден за повеќето видови на потоне тапа. 【Абсорбента Мат Материјал】Тапа абсорбента душеци е направен од микрофибер и апсорбирање на сунѓер.убаво апсорпција на вода и отпорност на абење за потоне славина на кујна и бања. 【Тапа Wraparound Дизајн】Нашите тапа поздравниот catcher е wraparound дизајн кој е околните вашиот славина за одржување на вашиот мијалник countertop чиста и сува. 【Слободни Раце】Вода абсорбента тапа душеци се добро дело за апсорбирање на нота на countertops.Нема потреба често да ја бришам потоне countertops по користење тапа,Не повеќе вода распрсна на вашиот рецепт. 【Дома Декор и Подарок】Тапа микрофибер крпа за чистење влошки е погодна за потоне славина на кујна, бања, и RV.Тоа, исто така, може да биде подарок за вашето семејство,пријатели. ✔Тапа wraparound абсорбента душеци ✦Нашиот Контра Сушење Влошки се направени од дамка отпорни микрофибер крпа и апсорпција на вода полиестер влакна.Тоа е голема работа за апсорбирање на водата дамки околу тапа.Слободни раце за faciliting вашиот живот. ✦Пакет 2 Парчиња микрофибер тапа wraparound абсорбента душеци 3 Парчиња микрофибер тапа wraparound абсорбента душеци 4 Парчиња микрофибер тапа wraparound абсорбента душеци ✦Достапни Мат Големина 15"X 5.5", на славина мат дупка со дијаметар е 2.3" ✔Забелешка Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината. Бои на компјутерски монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот монитор на поставувања, ве молиме за разбирање. Љубезно ве потсетам дека може да го замени тапа абсорбента рампа на секои 2 дена за подобро корисничко искуство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата