• Свеж
L'Oreal Париз Шминка Руж Потпис Мат Метален Усна Дамка, Бестежин, Висока Боја Металик Боја, јас Electrify, 0.23 оз.

L'Oreal Париз Шминка Руж Потпис Мат Метален Усна Дамка, Бестежин, Висока Боја Металик Боја, јас Electrify, 0.23

DEN 190.80
Достапно е за нарачката

Стока

Знак на вашите усни со 8 нови изјава нијанси инспириран од зајдисонце на Париз - Нежна Розова нијанси, Самрак Purples, и Корални Голи нијанси на Кармин.Иновативен, лесни мат боја мастило дека испорачува без шминка се чувствуваат на една дамка во комбинација со бојата на влијанието на течен кармин.Ултра лесни, Ултра Дава усните со висок пигмент оптоварување, свежи мат финиш, и трае се носат, Остава убав, дури и ниско ниво ефект во текот на денот.Руж Потпис - Удобна, лесна, не-сушење формула обезбедува флексибилни боја која се движи со твоите усни.Дизајниран со прецизност апликатори за формата и линија на вашите усни за прецизно и совршено се применува усна.Руж Потпис сега се достапни во ограничено издание металик нијанси и сјајот toppers.Ултра погоден за носене, ултра лесен мат металик нијанси со високо влијание боја и shimmery зрачења.Еден софистициран изглед за секоја прилика.Слој сјајот toppers над вашиот омилен кармин сенка да се трансформира било изгледа, или се носат само за екстра искра.Воведување на Нови Руж Потпис Parisian Зајдисонце : 8 нови нијанси инспириран од зајдисонце на Париз со нежна розова нијанси, самрак purples, и корални голи нијанси на кармин.Лесни мат боја на мастило, кој обезбедува дамка-како се чувствуваат со боја на влијанието на мат течен кармин.Висок пигмент, мат финиш, и трае се носат.Помалку текстура повеќе боја : Пријавете се на вашите усни со изјава нијанси.Руж Потпис е лесен мат боја на мастило, кој обезбедува интензивна пигмент товари со бестежин, голи усна сензација.Овој ултра-удобно течни мат боја мастило обезбедува траен мат боја и дава на усните прозрачна боја заврши.Без шминка се чувствуваат на една дамка во комбинација со бојата на влијанието на течен кармин.Најдете го вашиот потпис сенка од нашата волшебна 20-сенка палета на убава црвена, корали и pinks кои имитираат бои на самрак, или во нашите смели спектар на оригиналната изјава нијанси.Употреба со нашите прецизност апликатори за формата и линии усните за прецизно и совршено се применува усна.Вс.Боја Riche Оригинални Кармин.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата