• Свеж
Ruinuo Дами Прилагодливи Мачка Лицето Бејзбол Капа Симпатична Везови Sunshade Шапка Врв Црна Капа

Ruinuo Дами Прилагодливи Мачка Лицето Бејзбол Капа Симпатична Везови Sunshade Шапка Врв Црна Капа

DEN 453.60
Достапно е за нарачката

Стока

Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : Памук,Полиестер.ГОЛЕМИНА : Една Големина одговара на повеќето возрасни.SPECIAL : Мачка лицето стил,Везови,Куполата капа,Широк обод.Рачно перење, Хемиско Чистење.ШИРОК USAGES : Сенчење, windproof, декорација, заштита, маскирна,Cosplay,итн.ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : Ние и ветуваме да се врати и размена на стока во рок од 7 дена без причина;Ако има квалитет проблем,врати и размена на стока во рок од 30 дена.Се врати и наплата рок на гаранција : ние ќе ви ги даде најдобра услуга, ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата