• Свеж
SteadMax 100 ft Природен Памук Јаже, Clothesline Јаже, Тешки Општа Намена Јаже Комунални Мозок, Идеален за Спорт, на Отворено, Шатори, Hammocks, Halters, Harnesses, Тенди (1 Pack)

SteadMax 100 ft Природен Памук Јаже, Clothesline Јаже, Тешки Општа Намена Јаже Комунални Мозок, Идеален за Спорт,

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Голема Вредност!Силна Изградба, Висока Толеранција на Стрес, Без Триење, УВ Отпорни, Плови во Вода, Идеален за Пловењето и Кампување, Halters, Harnesses.Општа Намена Јаже Дома, Совршен за Движење и Дом, Градина, Занаети, и Облека Виси.Долготрајни, Тешки, со Висок Квалитет Комунални Јажиња, Лесни, Погодна за Внатрешна и Надворешна употреба.Повеќенаменски, Одличен за Приклучните во Марина, Пешачење, Обезбедување на Објекти, како и Hammock Виси, Одличен Избор за Работа, Хоби и Рекреација Употреба.Лесно Ракување, Силна Природни Влакна Јаже, Совршен Прилог на вашиот Автомобил, Камион, RV, Гаража, Ранец, и Опрема за Собирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата