• Свеж
XIAOXINXIN Кученце долна облека Физиолошки Панталони Шорцеви,Кученцето Пелени со Еластична Рака Еднократно, Дише Куче Санитарни Менструалниот Гаќи за Мали Кучиња(XS-А)

XIAOXINXIN Кученце долна облека Физиолошки Панталони Шорцеви,Кученцето Пелени со Еластична Рака Еднократно,

DEN 112.56
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : површината е направен од чист памук,Внатре со дише meshsoft, дише, удобно, безопасни, перат.Обновливи : Поддршка на повеќе методи за перење, можете да ги користите постојано.и повеќе економски и еколошки од пелени за еднократна употреба.Лесно да се носат : Додадете Велкро дизајн, домашни миленици може да се носат лесно.Добро се вклопуваат со куче тело, Куче пелени се брзо и лесно да се поправи, и не ќе се држи до домашно милениче крзно.Функција : Носи физиолошки панталони може да ја спречи на урина и менструалниот истекување.Нека вашето куче да биде слободен, додека за заштита на вашиот дом,троседот, теписи и seat автомобили.Купи Со Доверба : Чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања поврзани со нашите производи.Ние сме среќни да се прашање што целосно враќање на средствата во случај да сте се помалку од 100% задоволни со вашето купување.Состојба : 100% Сосема нов & Висок quality Package вклучуваат : 1 PC*домашно Милениче пелена pants Material : Cotton Color : Како picture Size : XS,S,M,L,XL,XXLFeatures : 1.Миленичиња пелена панталони се изработени од удобна памучна ткаенина,меки,кожни-пријателски,дише и пот-абсорбента.2.Тоа може да се користи како физиолошка со крпа за еднократна употреба промена на влошки во текот на кучето е менструалниот се избегне други кучиња' вознемирување.3.Грбот може да се прилагоди според половината турнеја, што го прави повеќе удобен за носење.4.Миленичиња пелена панталони може да се мијат за повторна употреба.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот разбере!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата