• Свеж
Dibiao Бебе У Облик на Континуирано Pillowcase Учење Седат Перница Монтажни Перат Медицинска Перница и Positioners Slipcover за Мајки Доилки 22.5 x 18

Dibiao Бебе У Облик на Континуирано Pillowcase Учење Седат Перница Монтажни Перат Медицинска Перница и Positioners

DEN 417.36
Достапно е за нарачката

Стока

На еластична ткаенина и има многу добра еластичност, погоден за 22.5 x 18 перници, и перница големина отстапување е околу 1.5. Ако ви треба практичен подарок за вашето бебе туш партија,ова е мора да има избор.Тоа носи прекрасен старечки спомени за нови или да се очекува од мајки.Нашите старечки перница опфаќа се, модерен и нудат заштита за перница.Лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме на вашата медицинска перница за машина за перење, кога своите нечисти.Ако имате било какви проблеми по купувањето, можете да се чувствуваат слободни да контакт.Имаме најдобра услуга на тимот да ги реши сите клиенти проблеми и прашања.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата