• Свеж
Revlon Трепките, Долго Volumizing 1 пар

Revlon Трепките, Долго Volumizing 1 пар

DEN 102.00
Достапно е за нарачката

Стока

потоа,природно,професионална.трепките.очите.физички,професионално.Ултра Лесен br Includes1 Пар на Професионални Трепките Референца совет лист внатре за корисни сугестии. 2. за Употреба со Прецизност Lash Лепило Подобрување на вашиот изглед!Се Прекрасни, природни трепките напор со Revlon Надвор од Природни трепките.Со различни стилови на располагање, секоја со различна должина и јачина, лесно можете да го прилагодите вашиот трепките.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата