• Свеж
Marabu Порцелански Бои - Blackberry 15ml

Marabu Порцелански Бои - Blackberry 15ml

DEN 122.88
Достапно е за нарачката

Стока

Бојата И Повеќе.Занает Бои.Blackberry-Marabu Порцелан.Blackberry.Порцелански бои без отпуштање!Само боја, нека се исуши 3 дена и ќе се направи!На база на вода, без мирис и не бледнее бојата.Се користи за печат, сликарство и stenciling.Овој пакет содржи 15ml од порцелан боја.Се согласува да ASTM D 4236. Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Увезени., 11059039-223, со Marabu, 1 (Еден).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата