• Свеж
Revlon Revlon удар сува коса четка за кратка коса

Revlon Revlon удар сува коса четка за кратка коса

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Одлично за кратка коса или полиран боб.Тесен големина додава тензија за стилизирање кратка коса.Ionic технологија која остава косата мазна и сјајна.Frizz контрола.Создава движење и сјај.Revlon Коса Tools е посветен да им помогне на жените да се направи убава коса се случи!Дали жените желба прекрасни blowouts, голема завидна бранови, паѓа директно брави, или совршен коса додатоци за комплетен изглед, Revlon има tools ќе желба.За ПРОИЗВОДОТ : да се создаде движење и сјај со Revlon Удар сува четка.Совршен за кратка коса и создавање на полиран боб.Употреба на влажна коса или со удар фен.Тесниот големина помага додадете тензија за стилизирање кратка коса.Храбар совет : користете четка во грбот и дава предлози во врска со удар фен за да им помогне го задржи коса елегантни и мазна.Исполнет со ionic технологија која остава косата во потрага мазна, сјајна и со помалку frizz.Обидете се заедно со други Revlon коса Алатки производи за коса, што го прави впечаток!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата