• Свеж
Губење на Широка Четка Забите Чешел за Кадрава Коса, 9 Ред Стил Четка и Гребло во Четка, Чешел и Голема Четка за Влажно или Суво и Сите Коса Стил (3 компјутери, Црна)

Губење на Широка Четка Забите Чешел за Кадрава Коса, 9 Ред Стил Четка и Гребло во Четка, Чешел и Голема Четка

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Чешел и Четка во Собата : На Detangling Четка и Косата со Чешел Сет Вклучува 9 Ред Стил Четка, Широк Заб Чешел и Гребло во Четка.Ги Исполни Вашите Различни Животот Потреби.Премиум Материјали : Висок квалитет гума перница, мека, безболна и издржливи, Сите чешел за коса се направени на јаглерод материјал antistatic, Анти-статички, Нераскинливо нетоксичен и Безбеден.Мелење рачка, Матирано рачка, удобно и фирма.Применливост : Работи Одлично на Секоја Коса, за Влажно или Суво, Долго или Кратко, густа или кадрава, Одлична и за Жени, Мажи и Деца.Нема Повеќе Метежот за Сите Коса.Исклучителна Пакување, Тоа е совршен подарок сет за мајка, сестри, пријател.Големина и тежина : 9 Ред Стил Четка е 8.1x2.4 Инчи, 84g, Широк Заб Чешел е 9.4x2.5 инчи, 51g.На Гребло Четка е 9.4x3.1 Инчи, 95.6 g.Llight Доволно да се Вклопуваат Во Вашата Торба или Џеб.Пакет и Сервис : Убава кутија за пакување, Вкупно 262g со Бесплатен Дар, Брза Испорака, 1-3 Дена за Испорака од страна . 24 Часа Онлајн Услуга за Клиентите, Нема причина да се вратат во рок од 30 дена.Уште Двоумејќи?КУПИ ТОА СЕГА!.Зошто да Изберете Norfila Коса Производи за Жени & Мажи?Norfila Е Посветена на Обезбедување на Потрошувачите со Премија и Трајни Производи за Домаќинство (Коса Чешли Влакна, Снопови), Секој Материјал се Внимателно Избрани за да се Обезбеди Трајност на Секојдневна Употреба.Секој Детал Одразува Norfila е Извршување на Квалитет.Ако Не Сте Задоволни со Нашата Производи за Било која Причина, ве Молиме Контактирајте со Нас и Ние Ќе Рефундирање на Вашите Пари Веднаш.За Четка и Чешел Сет : Ова може да биде најекономичната чешел поставете си нашол.Од тогаш натаму, вие не мора да се грижите за вашиот испреплетени коса и електростатско проблеми, или лошиот квалитет и breakable на чешел.Убав Ден Започнува со Овој Чешел Сет!КУПИ ТОА СЕГА!ГРЕБЛО ЧЕТКА : Може да Масажа на Скалпот и да се Зголеми Циркулацијата, да се Зголеми Растот на Косата, Може да се Избегне Губење на Puling и Метежот, Лесно се Отвори Заврзана Коса без Влечење на Косата да се Предизвика Штета, Направете ја Вашата Коса Повеќе Еластична, се Задржи Добро Расположение Секој Ден. 9 РЕД СТИЛ ЧЕТКА : стил четки е удобно да чешел и едноставно да се дефинира вашите кадрици, корисни алатки за одделување, обликување, дефинирање на кадрици, удар-сушење, стил, detangling и стилизирање на косата.Стил четки содржат одредени масажа ефект, може да масажа на вашиот скалп и зајакнување на коренот на косата.ШИРОК ЗАБ ЧЕШЕЛ: широк, заоблени заби се дизајнирани да detangle без да се прекрши на вашата коса или оштетување на вашиот скалп.Идеален за долги, густи, сува или мокра коса.Супериорен Материјали, Цврсти и Трајни, Не-токсични и Безбедно, Издржлив и Може да се Обезбеди за Користење Долго Време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата