• Свеж
SISAVE Мало Куче Девојка Туту Фустан,Миленичиња Куче Мрачно Чипка Вест Кошула Облека

SISAVE Мало Куче Девојка Туту Фустан,Миленичиња Куче Мрачно Чипка Вест Кошула Облека

DEN 189.36
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Памук.Направете вашите домашни миленици се чувствуваат многу мека, мазна, удобно и топло.Пол : Миленичиња ;Сезона : пролет, есен и зима.Како да се мијат : Рака мие Ладно или Машина за миење ;Пакет Вклучуваат : 1 PC Куќи Фустан.Спецификации : 1.Симпатична дизајн го прави вашето домашно милениче изгледа модерен. 2.Заштита на вашите миленици од студ, во воздухот условено соба, или рана пролет и есен. 3.Направете вашите домашни миленици се чувствуваат многу мека, мазна, удобно и топло.Совршен подарок за вашето кученце.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Етикетата големина може да бидат пристрасни, ние ви препорачуваме да се купи поголема големина.2. Ве молиме мерка вашиот кутре големина според подолу мерење informaiton(Coverse : 1cm=2.54").3.Бојата е случаен кога испраќаат, која може да биде малку поинаков од бојата на сликата.X-Мали Назад 16 CM/6.29" Вратот 20 CM/7.87" Биста 27 CM/10.6".Мали Назад 20 CM/7.87" Вратот 23 CM/9.1" Биста 32 CM/12.6".Медиум Назад 25 CM/9.84" Вратот 26 CM/10.2" Биста 37 CM/14.6".Голем Назад 30 CM/11.8" Вратот 29 CM/11.4" Биста 42 CM/16.5".X-Large Назад 35 CM/13.8" Вратот 32 CM/12.6" Биста 47 CM/18.5".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата