• Свеж
Возрасни шест Опрема Режим и 3 Заменливи Четка Глави USB Полнење 7-Ниво Водоотпорен Акустична Електрична Четка за заби (?)

Возрасни шест Опрема Режим и 3 Заменливи Четка Глави USB Полнење 7-Ниво Водоотпорен Акустична Електрична Четка

DEN 813.60
Достапно е за нарачката

Стока

Моќен стоматолошки чистење функција, шест опрема за чистење на владата, уживаат слобода, опрема опција, исполнување на потребите на различни опрема. 31000 UHF вибрации во минута.Уживајте во чисти и здрави заби, да се подобри гуми за џвакање и орално здравје.Чисти темелно и намалување на бучава.Чистење на владата : јаки/слаби : 31,000 ултра-висока фреквенција вибрации во минута, која може да се вози на течност во усната празнина да се движат и брзо да ги отстрани забниот плак и други нечистотии.Таа е погодна за корисниците кои имаат потреба од секојдневно чистење.Мека режим : јаки / слаби : чисти и се грижи за чувствителни корисници.Светла бела режим : јаки / слаби : 28000 да 33000 алтернативна вибрации во минута да се отстрани тврдоглав нечистотии директно до корисниците со длабоко чистење барања.USB брзо полнење интерфејс може да биде обвинет од страна на компјутер, на преносни батеријата и така натаму.Задолжен за 3-4 часа, се достапни за околу 2 недели.Трупот на авионот IPX7 водоотпорен и влага-доказ, целото тело, перење, безбедно и безгрижно.Опремени со оригинална mainframe, оригинални четка глава 4, USB оригиналниот линија на еден.Електрична енергија : USB Максимална моќност : 1 W Боја : Бела, розова, црна Производот категорија : електрична четка за заби.Контрола на владата : копчето тип Применливи население : Општа Спецификација : 5 V Материјал : ABS Електрична четка за заби тип : sonic тип Моќ на владата : во Електрична.

Особините

Material:
ABS
Electric toothbrush type:
sonic type
Power mode:
Electric

Најдобрите понуди во категоријата