• Свеж
BOTVELA Мажите 8 Парче Волна Мешавина Newsboy Рамен Капа Herringbone Tweed Шапка

BOTVELA Мажите 8 Парче Волна Мешавина Newsboy Рамен Капа Herringbone Tweed Шапка

DEN 664.80
Достапно е за нарачката

Стока

Полиестер,Волна.Материјал : 50%wool50%полиестер. 4 големини на располагање; 7 1/8/57cm/22.4 во; 7 3/8/59cm/23.2 во; 7 5/8/61cm/24in; 7 7/8 /63cm/24.9, ве Молиме проверете ја вашата глава обемот пред да го купат.Tweed капи во 8 парче дизајн.Класичен боја : Црна, Морнарско, Каки, Зелена, Кафе,Flecked Сива,Снег Сива,Tweed Сива, Flecked Црна.Волна мешавина newsboy капа за топло, удобно и издржливи капа.BOTVELA Мажите 8 Парче Волна Мешавина Newsboy Рамен Капа Herringbone Tweed Шапка.Материјал : 50% Памук+50%полиестер.Стил : Newsboy капа .Мвр : Со мека обвивка.Гребенот : мали беспомошна гребенот во предниот дел.Карактеристики : удобно.стилски, Класика.Големина се достапни : 7 1/8/57cm/22.4 во; 7 3/8/59cm/23.2 во; 7 5/8/61cm/24in; 7 7/8/63cm/24.9 во; ве Молиме проверете ја вашата глава обемот пред да го купат; Висок Волна Состојки прави капи повеќе меки и удобни.Ве молиме погледнете ги нашите големина предлог сликата внимателно (Не Големината на Табелата).Бојата може да биде малку поинаков помеѓу на екранот и во пракса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата