• Свеж
Babolat Потсетуваат 102 Жените Нанижани Тениски Рекети (Блу/Бела/Портокал)

Babolat Потсетуваат 102 Жените Нанижани Тениски Рекети (Блу/Бела/Портокал)

DEN 1416.00
Достапно е за нарачката

Стока

ГЛАВАТА ГОЛЕМИНА 660 cm2/102 квадратни.во.ГУБЕЊЕ на 270 g/9.5 оз.РАМНОТЕЖА 330 mm.ДОЛЖИНА 685 mm/27 во.СОСТАВОТ Спои Графит.На Babolat AXS рекреативни тениски рекети нуди спектар на сите најдобри на Babolat, продолжен до сите играчи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата