• Свеж
Мулти-Цел Перење Подлога од страна на Чистење-Што - Не-Нула Чистење Dobie Влошки за Лонци, Тави, Садови, Прибор & Non-Stick Садови - Сунѓерот Scrubbers Користат за Кујна, Бања и По?

Мулти-Цел Перење Подлога од страна на Чистење-Што - Не-Нула Чистење Dobie Влошки за Лонци, Тави, Садови, Прибор

DEN 263.76
Достапно е за нарачката

Стока

✪ТЕШКО НА ВАЛКАНО - Подобро од стандардната зелено перење подлога, кујнскиот сунѓер или scrubber, на Чистење-Тоа е направен специјално за сите кујна и бања чистење должност. ✪Подолготрајни - Супериорен во однос на Виски-Brite Dobie Сите Намена за чистење влошки, нашите Чистење-Тоа сунѓери се многу издржливи, трае подолго, нека ви чистење потешко и нема да се распадне, по неколку тешки користи. ✪БЕЗБЕДНО НА САДОВИ Изработени со премија одделение не-гребете површината, ова scourer нуди истата моќ како нерѓосувачки челик перење подлога, без гребнатини. ✪МУЛТИ-ПОВРШИНА USE - Лесно транзиција помеѓу јадења, контра-блузи, плочки, назад-нота, рерна, фрижидер итн.без намалување или губење на ефикасноста. ✪ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ако не сте целосно задоволни со чистење моќ на Чистење-Тоа перење влошки, ги врати во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Повеќето трајни корито рампа до денес, Чистење-тоа чистење влошки држи до стакло, метал, нерѓосувачки челик, бакар,ткаенини и повеќе.Кога мензи се случи или јадења треба да се направи, не можете да се спогоди за хартиени крпи кои се распадне, чистењето четки кои нула вашиот тави, или челична волна, која урнатините јадења; и дефинитивно немаат простор за сите три на вашиот кујнски мијалник.Тоа е причината зошто треба Чистење-Тоа Повеќенаменски Перење Влошки дизајнирани да се направи на работа на сите три и уште го задржи вашето dishware и површини во потрага чисти и нови.Уживаат да моќ преку заглавени на храна, тешки маснотии и леплива countertops со разновиден, повеќенаменски перење подлога од Чистење-Тоа.Детали за производот : 2-Pack Повеќенаменски Перење Влошки Не-Гребете Површината Лесен-за-Држете Големина Користат во Кујна, Бања, Фрижидер, Фурна и Повеќе Безбедно на on Садови, Садови, Прибор и Стакло Големина : 4.5" x 2.7" x 0.6" Задоволство Гарантира Кликнете на "Додај во Кошничката' сега за да добиете најдобри повеќенаменски перење влошки за вашата кујна и бања денес!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата