• Свеж
BERT Мулти-Користете Сирење Овошје и Veggie Нож од страна на OTOTO

BERT Мулти-Користете Сирење Овошје и Veggie Нож од страна на OTOTO

DEN 408.00
Достапно е за нарачката

Стока

Направен од страна на Дизајн, Доделена OTOTO Студио, Креаторите на Сите времиња Најдобрите Продавачи Nessie Мешалки и Легендарниот Шпагети Чудовиште Colander.Изработени од Нерѓосувачки Челик и BPA Free Пластика. 100% Безбедна Храна.Големи блокови или мали, не curds може да се натпреварува, Bert никогаш не е познат сирење, Тој не сакате да ви се исполнат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата