• Свеж
10Pieces Underarm Пот Влошки Пот Пазувите Подлога за Еднократна употреба Underarm Подлога Лесни Hyperhidrosis Абсорбента Рампа Пазувите Подлога Невидливи Underarm Пот Налепница за Поте

10Pieces Underarm Пот Влошки Пот Пазувите Подлога за Еднократна употреба Underarm Подлога Лесни Hyperhidrosis

DEN 122.88
Достапно е за нарачката

Стока

✅【Каже Good Bye на Пот Дамка】 : Нашата underarm пот влошки ќе ги апсорбира вашиот потење и заштита на облека од дамките, wetness и мирис додека помагање на намалување на вашата облека чистење на трошоците на патот.Пот подлоги може да се користи сам или во комбинација со други анти-пот дезодоранси и antiperspirants да помогне во борбата против hyperhidrosis и прекумерно потење. ✅【Безбедно Материјал】 : Underarm пот влошки се направени од висок квалитет на памучна ткаенина, ултра-тенки и многу меки.Одговараат за двете underarms и нога ѓон употреба, ви обезбеди екстремни удобност.Апсорбира и заклучување на пот, добро е да се запре пот од продорен на облека која може да предизвика дамка, да ви останат свежи и суви во текот на целиот ден. ✅【Лесно да се Лепило и Отстрани】 : Нашата пазувите пот влошки ќе се држиме до вашата кожа во текот на целиот ден, силно лепило, секогаш да остане во место.Никој не ќе биде во можност да ги види и многу удобно, ќе заборавајте ќе се носи нив, бидете вие самоуверено оди за вашиот ден.И тоа е лесно да се отстрани без да остават било остатоците зад себе. ✅【Со Кожата Налепница Тест】 : Погоден за мажи, жени и деца, која одговара на повеќето типови на кожа.Стап мали кожата тест налепница на внатрешноста на рацете пред да ги користите, и да ја отстраните по половина час за да се потврди дека кожата нема да има алергиски симптоми.Потоа, извадете лепило лист од underarm пот подлога, се држи на подлога под underarm или нога единствена. ✅【Идеален за Надворешна Употреба】 : Одлична за употреба на отворено и патување, здрава и безбедна, лесно да се носат и со тоа.Добра апсорпција перформанси за да се избегне уништува вашиот убав облека во јавноста и да направи да се чувствувате посрамоти.Сега, нема потреба за да избегнете јавни спортски и брзи движења, повеќе не се чувствуваат непријатно поради потење и пот дамки.Објаснување : Овој носат-отпорни бедрото печ е лесно да се стави на и полетување и може да се користи како лесен-за-отфрлите тело нега додаток.Мултифункционален, ова носат-отпорни бедрото печ може да се користи како алатка за да се намали триењето на облека и на бутовите.Изработени од памук, удобно и кожа-пријателски.Овој производ е 11.5 cm долги, а 4,5 см широк.Погоден за повеќето луѓе во секојдневниот живот.Име на производ : Бедрото анти-носат patch Material : cotton Color : Yellow Size детали : Големина : 11.5 cm х 4.5 cm/4.5" x 1.75" (приближно)Забелешки : се Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме оставете мала големина разлики.Пакетот вклучува : 10 PC Бедрото анти-носат печ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата