• Свеж
3мм/100 Шарени Ресни Кабелот Памук Twine String Кабелот Занает Одлуки Плетење String Јаже за Растенијата Закачалка,Ѕид Виси,Ресни Материјали,Подарок Завиткување,Жолта

3мм/100 Шарени Ресни Кабелот Памук Twine String Кабелот Занает Одлуки Плетење String Јаже за Растенијата Закачалка,Ѕид

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Дијаметар : 3мм должина : 100/109 двор;Нашите twine е мека и силна и лесна за употреба.Тоа носи лесно и е добро чешлани.Папочната врвка е направен од природен памук предиво.Повеќе функции : Одберете ја оваа ресни кабелот за вашите креативни DIY,како што Ѕидот Закачалки,Растенијата Закачалка,кеси,сон catcher,табела тркач,Tapestry.Направи специјален подарок за вашето семејство, пријатели и сакани.Овој подарок е полн со вашата љубов и благослов и ќе ја направи неа/него многу среќен кога таа/тој го прима.Овој дар го прави повеќе смисла од директна набавка.Различни бои можете да го изберете вашиот сопствен јаже според вашиот сопствен дизајн.Прекрасни дела на уметноста и секојдневни предмети за домаќинството се чека за вас да се користи оваа тема за да ги претворите во реалност.Можете да го користите да се направи tapestry,сон catcher,на свадба, лак,кошница,кофа,или hammock да седат во на еден мрзелив попладне.Specification Material : cotton Color : различни бои Дебелина : 3/4mm Length : 100/109 дворот(приближно)Карактеристики : Памук,меки,удобни,трајни,еко-friendly Not лесно да се fade Wide спектар на use Durable и сигурен да use A различни colors Application : Одговара да се направи на сите видови на занаети,ако ѕидот hangings,сон catchers,кошница,да се примаат кутија,archway на Бохемски свадба го одликува итн.Пакет содржи : 1 x Ресни Јаже.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата