• Свеж
H300 Микрофон, Слушалки Бучава Поништување Corded Телефонски Повик Центар Слушалки со 4 Конектори за Фиксни Мобилни Телефони PC Игри Удобно Носење(2.5 mm Приклучок)

H300 Микрофон, Слушалки Бучава Поништување Corded Телефонски Повик Центар Слушалки со 4 Конектори за Фиксни

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

Бучава Поништување - Телефонски слушалки со бучава поништување на микрофон и HD аудио звук обезбедува јасна комуникација за call центри, канцеларии и дома телефони, дури и во бучна средина.Удобно Носење - На 360¡ã ротари earmuff и растеглив headband даде удобно носење без никаков замор и болка по долго време облечен.Не Паѓа - главата guard пак се држи до твоето лице тесно да ви даде сигурна носи без паѓа.Универзална Компатибилност - Овој Телефонски Слушалки со микрофон може да биде вклучен во компјутер, телефон, десктоп кутија и други уреди за да се постигне јасно и мазна комуникација со не заглавени.Супер Издржлив - Прецизност дизајн и висок квалитет на материјалот се направи оваа call центар слушалки многу издржливи и сигурни.Опис : Ова corded телефонски слушалки ви нуди подобри услуги на клиентите.Бучава поништување на функцијата им помага на бучава избегната да бидете сигурни дека супер јасен звук.И 360¡ã ротари earmuff и растеглив headband ви овозможат удобно носење.Исто така, главата guard пак се држи до твоето лице да се направи погодна за луѓе.Карактеристики : Бучава Поништување - Телефонски слушалки со бучава поништување на микрофон и HD аудио звук обезбедува јасна комуникација за call центри, канцеларии и дома телефони, дури и во бучна средина.Удобно Носење - На 360¡ã ротари earmuff и растеглив headband даде удобно носење без никаков замор и болка по долго време облечен.Не Паѓа - главата guard пак се држи до твоето лице тесно да ви даде сигурна носи без паѓа.Универзална Компатибилност - Овој Телефонски Слушалки со микрофон може да биде вклучен во компјутер, телефон, десктоп кутија и други уреди за да се постигне јасно и мазна комуникација со не заглавени.Супер Долг Кабел - Супер долг кабел ви овозможува да се земе датотеки кои малку се далеку од вас, додека одговорите на некој повик за да ги решат проблемите на корисниците побрзо.Супер Издржлив - Прецизност дизајн и висок квалитет на материјалот се направи оваа call центар слушалки многу издржливи и сигурни.Спецификации : тип на Производ : Call Центар вградениот Микрофон : ДА Отпорност : 150¦ Earmuff ротација : 360¡ã Headband : Растеглив Погоден : За компјутер, телефон, десктоп кутија, други уреди за Приклучок : Кристал приклучокот, 2,5 mm приклучок, 3.5 милиметарски приклучок, dual 3,5 mm приклучок за вашиот избор Пакет големина : прибл. 19 ¡Á 14.2 ¡Á за 3,7 см/ 7.48 ¡Á 5.59 ¡Á 1.46 во Пакет тежина : 150g Пакет Листа : 1 ¡Á Call Центар Слушалки 1 ¡С Прирачник за Корисникот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата