• Свеж
SuperCS Птичји Кафез Маска, Пет Птица Прашина Предиво Нето Птичји Кафез Додатоци Еластична Бенд Прилагодливи Модели

SuperCS Птичји Кафез Маска, Пет Птица Прашина Предиво Нето Птичји Кафез Додатоци Еластична Бенд Прилагодливи

DEN 1948.80
Достапно е за нарачката

Стока

Перат ткаенини значи чистење е бриз.Гас порозни материјали се овозможува на воздухот да циркулира, птичји кафез миленици нема да биде жешка.Погоден за секоја птица кафез да помогне да се елиминира неуредна семе.Опис на производот : Материјал : Mesh Star висина : 36cm / 14.17 "Ѕвезди Чанг Џоу : 65cm / 25.59 "-130cm / 51.18 Прилагодлива висина : 33cm / 13 "Ѕвезди Чанг Џоу : 95cm / 37.4 "-190cm / 74.8"Пакетот Вклучува : 1 x птица covered Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3. 1.00 cm=0.39".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата