• Свеж
Гери Fencik Потпишан Морнарица Сопствен Фудбалски Дрес w/SB XX

Гери Fencik Потпишан Морнарица Сопствен Фудбалски Дрес w/SB XX

DEN 2518.56
Достапно е за нарачката

Стока

Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена на интернет.Autograph е 100% автентично и гарантирано да помине Beckett Автентикација.Гери Fencik потпишан морнарица сопствен фудбалски дрес со 'SB XX' натпис.Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена на интернет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата