• Свеж
Crosize 104Pcs 3D Пеперутка Ѕид Оркестарот Пеперутка Ѕид Decals Пеперутка Ѕид Налепници Лажни Пеперутка Соба Оркестарот Отстранлив Пеперутка Украси за Ѕид Расадник Девојки

Crosize 104Pcs 3D Пеперутка Ѕид Оркестарот Пеперутка Ѕид Decals Пеперутка Ѕид Налепници Лажни Пеперутка Соба

DEN 1408.80
Достапно е за нарачката

Стока

Она што Ќе Добиете - ќе добиете 104pcs 3 D пеперутка ѕид оркестарот со различни големини и бои.Пребројувањето на секој големини како 1.57"(4 cm) 29 персонални компјутери, 1.77"(4.5 cm) 25 компјутери, 1.97"(5 см) 24 компјутери, 2.36"(6 cm) 16 компјутери, 2.75"(7 см) 10 компјутери.Тие се живи гледа како вистински пеперутки, можете да креирате различни интересни облици со различни стилови.Доаѓаат со двострано лепило точки.Издржливи и Обновливи - двојно-еднострани 3d пеперутка ѕид decals се изработени од Пластичен материјал, издржлив, водоотпорен, анти-прашина, и лесно да се чисти.Пеперутка оркестарот е пренослив и може да се користи постојано, вие само треба да купи некои нови двострано лепило точки.Убава Пеперутка Соба Оркестарот - Шарени 3 D пеперутка ѕид налепници се лесно да се додаде шарм на вашиот простор за живеење.Можете да се свитка пеперутка крилја лесно да се создаде 3 D ефект, а потоа се држи на лепак точка рамен на пеперутка тело пред притиснете го на ѕидот.Овие лажни пеперутки ќе се покаже живописни калапи и фантастичен изглед на здодевни ѕид или било кој друг мазна површина.Широка Примена во Нашата пеперутка декорација може да се користи за декорација на тематските партии, торта декорација, дома ѕид decals, пеперутка музеј разубавувањето, детската соба, канцеларија, фотографија позадина, Божиќ, свадба, роденден, уметност и занаети одлуки, итн.Исто така можете да ја користите вашата имагинација и креативност да се DIY различни форми и целосно да уживате во забавата на DIY.Одлична Adhesiveness И Лесен За Употреба - ѕидот пеперутки користиме високо квалитетни двострано лепило, тоа е леплива и здрав, дека не треба да се грижите за нив паѓа надвор од ѕидови или други прилог места.Ние нудиме 3 МЕСЕЦ БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА, ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Овие пеперутки ѕид налепници се водоотпорен и може да се чисти во секое време.Пеперутка ѕид decals е направен од ПВЦ материјал, издржлив.Тоа може да се користи повеќе пати, и се користи за долго време.Овие ѕид пеперутки доаѓаат со доволно двострано лепило точки, кои се многу леплива и силна, и вие не мора да се грижите за нив падне ѕидот или други места каде што тие се во прилог.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата