• Свеж
Зора 432937 Fillable Јадење Стапче Refills

Зора 432937 Fillable Јадење Стапче Refills

DEN 284.64
Достапно е за нарачката

Стока

Superfabric материјал е не абразивни и ќе не нула површини.D-Облик сунѓерот дека храната не држи.Почнува да се чисти, останува чист.Добива надвор тешки мензи. 2 Refills.Сунѓерот е "D" во облик на заоблени од надвор и рамно на внатрешноста да се обликуваат во различни форми.Супер Ткаенина scrubber материјал е не абразивни, дамка, и намалување на отпорни.Храна ќе не држи.Сунѓерот почнува да се чисти, останува чист.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата