• Свеж
TenCloud Бендови Компатибилен со Dirrelo Паметни Часовници за Жени, Прилагодлив Меки Силиконски Замена Види Бенд Ремени стегачи за рака Хривнија Компатибилен за Dirrelo GT01 (6C

TenCloud Бендови Компатибилен со Dirrelo Паметни Часовници за Жени, Прилагодлив Меки Силиконски Замена Види

DEN 335.52
Достапно е за нарачката

Стока

Замена Бендови Компатибилен со Dirrelo Smart Watch GT01 ремени.Направен од силикон, мека и кожа-пријателски материјал, флексибилни и бои не исчезнува.Доаѓа со падот-off спречи нерѓосувачки челик тока, прилагодлив 15 дупки.Одговара 5.5"-8.0" инчен зглоб за мажи жени.Се вклопува во човечкото тело ергономски, трајни, мека тешко умерена за удобно носење.Лесна Инсталација доаѓа со пролетта игли, перат за да се рециклираат.Бои Избор : Црна ,Бела, Црвена, Сива, Теал,Розова; се Облекуваат вашиот бендови хривнија за Dirrelo GT01 повеќе модата, уникатен, нагласи вашиот начин на живот.Идеален за повеќето прилика.Ten Cloud Бендови Компатибилен со Dirrelo GT01 Паметни Часовници Види Бенд Замена Компатибилен : Компатибилен со Dirrelo GT01 Материјал : Меки Силиконски+ нерѓосувачки челик тока Големина : Одговара 5.5"-8.0" инчен зглоб за мажи жени.Бои : Црна ,Бела, Црвена, Сива, Теал,Розова; се Облекуваат вашиот бендови хривнија за Dirrelo GT01 повеќе модата, уникатен, нагласи вашиот начин на живот.Идеален за повеќето прилика.Пакет : Прилагодлив Замена Види Бенд Компатибилен за Dirrelo GT01 smartwatches не се вклучени.Функција : Направен од силикон, мека и кожа-пријателски материјал, флексибилни и бои не исчезнува.Доаѓа со падот-off спречи нерѓосувачки челик тока, прилагодлив 15 дупки.Се вклопува во човечкото тело ергономски, трајни, мека тешко умерена за удобно носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата