• Свеж
Близнаци Тркала Рициново Решенија TWUN-37U-P02-Б.К.-Б 1.5 Дијаметар Уретан Unhooded Кочница Близнак Тркала Рициново, 1.5 x 1.5 (БХ 1 x 1) Плоча, 110 lb Капацитет Опсег

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWUN-37U-P02-Б.К.-Б 1.5 Дијаметар Уретан Unhooded Кочница Близнак Тркала Рициново,

DEN 177.84
Достапно е за нарачката

Стока

Unhooded Вртливата Близнак Тркала Рициново. 37mm (1.5") Воланот.Не-Означување Уретан Упатуваа. 1-1/2 x 1-1/2" (Гром Дупки 1 X 1") - завршна Плоча.Црна со кочница.Близнаци Тркала Рициново Решенија нуди најдобри премија близнак тркала рициново.Не само што со гордост се фокусира на производство на највисок квалитет casters, нема детали останало незабележано.Скриени во рамките на рициново е закоравен челик цинк позлатен оска, нешто што никогаш не ќе го видите, но не треба да се оди незабележано.Освен тоа, нашиот најлон тркала се навистина 100% најлон без додаден спојници.Дополнително нашите уретан тркала се пофали со дебели уретан упатуваа завиткани околу 100% најлон core обезбедување совршен не-маркетинг мека тркало дизајнирани да траат со години да дојде.Ние треба со гордост го помина сите BIFMA тестирање барања и има освоено бројни награди за квалитет.Но, ние им дозволиме на нашите производи и услуги не зборува.Близнаци Тркала Рициново Решенија поставува себеси над другите со нашата посветеност на сигурност; неверојатно брза испорака време и одлични услуги на клиентите.Оди напред и да го даде нашиот близнак тркала се обидете, ќе ви биде мило што го направив.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата