• Свеж
CAIMEI Цигари Сопствениците Ashtray Керамички Ashtray Десктоп Ashtray Кутре Sash Држачот за Дома Тераса Канцеларија Ashtray (Боја : Зелена)/Сива

CAIMEI Цигари Сопствениците Ashtray Керамички Ashtray Десктоп Ashtray Кутре Sash Држачот за Дома Тераса Канцеларија

DEN 1658.40
Достапно е за нарачката

Стока

Поставена Цврсто, Голем Капацитет Може да се Одржи Повеќе Soot, и Тутун Род Може да Биде Стегната на Предните Заби.Рабовите Се Полира и Мазна, и Глазура е Полна и Лесно да се Чисти.Стави еден Допир на Светла Боја во Домот, Го Стави на Маса, и Bjoy и Топлината на Животот.Голем Капацитет Може да Прифати Повеќе Soot, и Тутун Род Може да Биде Стегната на Предните Заби.Ова Куче во Облик на Ashtray Има Повеќе Функции и Може да Се Користи Како Украсни Орнаменти.Произведени и Опремени со Сите Функции Потребни за Ashtray, Luxuriousness, Длабочина и Дизајн Идеален за Вашиот Простор.на Ashtray Постои Деформација Можат да го Издржат Минус 30 Степени да се Нула во 280 Степени на Високо ниво.Име : Ashtray Material : Ceramic Color : Црна, Сива, Green Black : 7 X13 Cm, 2.7 X5.1 In Gray : 8 X14 Cm, 3.1 X5.5 In Green : 10 X11 Cm, 3.9 X4.3 In Appearance : Puppy If Имате Било какви Прашања во Врска со Нашите Ashtray, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори и да се Справат со Тоа во Рок од 24 Часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата