• Свеж
YJROP за UMIDIGI A9 Случај со Калено Стакло Екран Заштитник Кристал Мека Јасно Shockproof TPU Браник Проѕирна Заштитна Силиконска Телефон случај Покритие за Umidigi A9 (6.53)

YJROP за UMIDIGI A9 Случај со Калено Стакло Екран Заштитник Кристал Мека Јасно Shockproof TPU Браник Проѕирна

DEN 203.76
Достапно е за нарачката

Стока

【За UMIDIGI A9 6.53" Случај со Екран Заштитник】јасно TPU случај *1 , калено стакло екран заштитник *1 ,ќе се Обезбеди на сите круг заштита на вашиот телефон. 【Слим & Удобно Дизајн】Со елегантни, тенок, и против пролизгување дизајн, нашата мека TPU браник случај е удобно на сите времиња. 【Прецизни Cutouts】Овој тенок случај за UMIDIGI A9 совршено одговара на вашиот телефон со прецизна cutouts за сите пристаништа и копчиња, поддршка безжично полнење, лесно да го притиснете и да ви даде прекрасна купување искуство. 【Кристал Дизајн】Кристално јасен случај ја нагласува оригиналниот UMIDIGI A9 дизајн. 【Услуги на клиентите】ве Молиме контактирајте со нас преку E-mail кога вие не сте задоволни со нашата poducts или примате оштетени poducts.Боја : Транспарентна 1 X UMIDIGI A9 6.53" случај Транспарентен дизајн му дава на вашиот телефон чист изглед и изглед, без губење на модата.Материјал : TPU Силикони Компатибилен Модел : за UMIDIGI A9 6.53" 100% Сосема Нов со Висок Квалитет, Направени од премиум TPU се Заштити Вашиот Мобилен Телефон од Гребење, Нечистотија и Испакнатините полно работно тело солиден заштита Тактилни копчиња со прецизна cutouts пристап лесно да сите пристаништа, лесно пристап на копчиња, звучници, камера, полнење интерфејс на прецизно cutouts направени од прецизност калапи.Совршено се вклопуваат, лесно да се инсталира и може да се отстрани во секое време.Четири Агол Airbag за Заштита на отпорност и заштитете го вашиот телефон од случајно паѓање и гребење, покрена bezels да им понуди заштита за екран и камера. [1-Pack] UMIDIGI A9 6.53" Екран Заштитник [2.5 D лак работ] : 2.5 D круг работ овозможува поудобно се справи со чувство од станот ангел раб, и никогаш нема да му наштети на вашите прсти.Прашина, отпечатоци-бесплатно, еден-притисни супер лесна инсталација, балон за слободни [Ултра јасно & 9 H цврстина] : 99% HD јасност и екран осетлив на допир точност.На oleophobic слој на површината отпорен на масла и го намалува досадни отпечатоци од прсти, agaist нечистотија и прашина.Овие очила се специјално хемиски третирана, што го прави 3 пати посилен отколку нормално очила. 1 X UMIDIGI A9 6.53" Случајот + 1 X UMIDIGI A9 6.53" Стакло Екран Заштитник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата