• Свеж
Коса Серум, Раст на Косата Етерични Масла, Природен Хербални Формула, Против Губење на Косата, се Промовира Раст на Косата Погуста, Против опаѓање на Косата(30ml)

Коса Серум, Раст на Косата Етерични Масла, Природен Хербални Формула, Против Губење на Косата, се Промовира

DEN 2011.20
Достапно е за нарачката

Стока

Богата со голем број на природни хранливи материи, длабоко во корените на косата, тонови на косата од коренот и го поттикнува здрав раст, природен начин за борба против губење на косата кај мажите или жените, додека промовирање на растот здрави.Поправка и активирајте прикриен фоликулите на косата, зголемување на апсорпција на хранливите состојки, да се намали коса чистење, зајакнување на влакна против кршење и се згусне постоечката коса насоки за подебели и подебели коса.Погоден за луѓето, бавен раст на косата, треба за раст на косата, сува bifurcate на косата, губење на косата, проретчена коса, оштетена коса, досадна коса, скршени коса.погоден за брада, underarm коса, градите, косата, итн.Промовира раст на косата, го спречува губење на косата, длабоко ја храни поправки фоликулите, исто така, Може да придавам влогови на косата, правејќи ја сјајна, мазна и мека.Важно - препорачливо е да се изврши чувствителност тест на мал дел од кожата пред првата пријава.Функционалност : 1. Богата со голем број на природни хранливи материи, длабоко во корените на косата. 2. Поправка и го активира хибернација на косата, ја зголемуваат апсорпцијата на хранливи материи. 3. Промовира раст на косата, погоден за брада, underarm коса, градите, косата, итн. 4. Промовира раст на косата, го спречува губење на косата, ја храни длабоко поправки фоликулите. 5. Исто така, може да придавам влогови на косата, правејќи ја сјајна, мазна и мека.Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Објект од Типот : Раст на Косата Течни Нето содржина : 30 ml Употреба : ве Молиме измијте ја косата пред употреба.Кога косата е полу сува, се стави производот во саканата позиција, колку што е можно на скалпот, а потоа масажа со вашите прсти за 2-3 минути, додека не се апсорбира.Ефикасност : Промовира раст на косата, го спречува губење на косата.Ја храни косата и длабоко поправки на фоликулите.Тоа, исто така, хидрира косата, правејќи ја сјајна и мазна.Листа на пакети : 1 x раст на косата течност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата