• Свеж
Пластични Tablecover - Злато (137cm x 274cm) | Партија Садови Материјали

Пластични Tablecover - Злато (137cm x 274cm) | Партија Садови Материјали

DEN 104.16
Достапно е за нарачката

Стока

Изработен од пластика. 54" широк и 9' долго.Совршена големина за повеќето стандардни табели.Заврши својата 50-Годишнина, новогодишната ноќ, Mardi Gras или било злато тематските партија со нашиот голем избор на злато садови.Употреба на злато tablecover за лесен начин за да се покријат сите табели со право на темата.Нашиот избор на злато прибор за на маса е за вториот нема.Нашите злато прибор за на маса е сите на ист златна боја, така што нема потреба да се грижите за добивање на различни нијанси на злато кога ќе го купите вашиот садови од нас.Нашите солидна боја прибор за на маса е со цена во право и секогаш ќе натпревар.Дали ви треба 5 пакети на садови или 500 сте дошле на вистинското место за најдобра цена и најдобар избор за солидна боја садови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата