• Свеж
Риболов Вода Растворлив Торба Риболов Pva Кеси Вода Растворлив Торба Крап Вода Растворлив Мамка Торба Справи 12x16cm 50pcs

Риболов Вода Растворлив Торба Риболов Pva Кеси Вода Растворлив Торба Крап Вода Растворлив Мамка Торба Справи

DEN 1221.60
Достапно е за нарачката

Стока

Риболов вода растворлив торба е идеален за крап риболов во текот на сезоната.За долги растојанија и длабока вода, дупчење дупки во торба ќе го направи тоа се претстават подобро.Крапот pva кеси е многу погодна за чување на вашиот сушени мамка.Ако се стави тоа во сува средина, може да се користи на целата година.Carps мамка торба има силна само-tensioning сила, и мамка нема да бидат расфрлани во текот на риболов.Вода растворлив кеси се раствора брзо и целосно го во ладна вода и топла вода, без остатоци, и се еколошки.Риболов pva кеси употреба PVA материјали, цврсти и издржливи, еколошки и силна.Опис : Риболов pva кеси употреба PVA еколошки материјал, безбеден и еколошки.Тоа може да биде целосно растворени во вода во кратко време, без остатоци, и безопасен за животната средина.Тоа е најсоодветен за риболов на крап и идеална асистент за риболов.Ако се стави тоа во сува средина, може да се користи на целата година.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including50 * Риболов pva кеси.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата