• Свеж
COMOOO 30oz Нерѓосувачки Челик Гимнастик со Капак Изолирани Гимнастик Кафе Трајни Двоен Ѕид Вакуум Патување Кафе Кригла Термички за Топли и Ладни Пијалоци (Сребро, 1 Пак

COMOOO 30oz Нерѓосувачки Челик Гимнастик со Капак Изолирани Гимнастик Кафе Трајни Двоен Ѕид Вакуум Патување

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Премиум Квалитет】COMOOO гимнастик е направен од највисок квалитет 304 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик кој е безбедно, без закана од токсини.Премиум материјалот е издржлив и нема да ја напушти било која боја и вкус на било пијалок. 【Вакуум Изолација Технологија】најновите двоен ѕид вакуум изолација технологија се направи гимнастик чувајте ги вашите favotite пијалаци ладно или жешко за неколку часа.Со гимнастик, вашата рака не ќе се чувствуваат непријатно со tempreature на пијалок. 【И Дизајн】телото на 30oz гимнастик може да се вклопат повеќето купот на сопствениците.Со боја во прав обложени надворешноста, кафе патување кригла е рѓа-бесплатно, пот-доказ и модерен.Тоа е удобно за вас да зафат на гимнастик со humanlized дизајн. 【Транспарентен Капак】Времето-доказ јасно капакот да се задржи окото на статусот на вашиот останатите пијалок. 【100% Клиент Satisfication】COMOOO изолирани гимнастик со повеќе боја е идеален избор за подарок, дом, канцеларија, партија и патување.И вашиот satisfication е многу важно за нас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата