• Свеж
МАК Хјустон Texans Багаж Ознака

МАК Хјустон Texans Багаж Ознака

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Официјално лиценцирани МАК производ.Лесно да се држат на багаж ознака.Слајд-out табот за идентификација.Атрактивни туристички додаток да се направи наоѓање на вашиот багаж толку многу полесно.Одличен сопатник за умираат-тешко Хјустон Texans фан.Секој има тој момент на аеродромот се обидува да го најдете вашиот куфер меѓу Морето на багаж.Оваа квалитет багаж ознака зема фрустрација надвор од тој процес, од обезбедување на лесно да се место ознака дека е атрактивна и покажува исклучите вашиот тим гордост.Хард пластични ознака има слајд-out адреса табот и светли Дигитално печатени Хјустон Texans лого.Ова е совршен за патување додаток за умираат-тешко фан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата