• Свеж
GreatPowerDirect AC Адаптер за Sony Walkman DFJ040 DFJ401 DFJ041 DFJ75TR G-Заштита CD Player

GreatPowerDirect AC Адаптер за Sony Walkman DFJ040 DFJ401 DFJ041 DFJ75TR G-Заштита CD Player

DEN 505.92
Достапно е за нарачката

Стока

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов!.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Замена само, не е оригинална, но се 100% компатибилни.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Напомена : 1. Ве молиме бидете сигурни дека на излез и plug големина на овој објект се accordant пред цел. 2. Ако ја користите оваа содржина за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи. 3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат Гаранција : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена повратна Етикета / 360 Дена во секое време Грижете се-Бесплатно Гаранција! / Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми - ние сме тука да ви помогне!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата