• Свеж
Шарени Лажица, Koolee Нерѓосувачки Челик Гитара Лажици Виножито Кафе Чај Лажица Млеко Flatware Пиење Алатки (Виолетова)

Шарени Лажица, Koolee Нерѓосувачки Челик Гитара Лажици Виножито Кафе Чај Лажица Млеко Flatware Пиење Алатки

DEN 42.00
Достапно е за нарачката

Стока

★ рендан пченица почива керамички црна, црвена бела сина мачка лажички гербер дека се закачи за пошта патување на страна на масата лажица промена на боја, со температура чинии, чаши пластични парче украде грејпфрут serrated супа мали сребрениот топла мисли кабинети мејсон тегла еден. ★ Од нерѓосувачки Челик кујнски алатки се безбедни за користење на чаши, чинии и чаши, и ќе не нула површини.дрво utensil поставени се направени од природни nanmu дрво, трајни и здрав со телото, површината е мазна и јасно. ★ кафе лажица остатокот лажичка клип лажици мини нерѓосувачки челик поставите сирена носителот на мачка што висат на купот фах си игра тест trivet пресврт и плоча лажица шеќер-нерѓосувачки маче дизајн керамички stirrers промешајте пластични черепот печат кал пита со дрво кука притиснете дрвени изреки wmf минимална долго се справи со љубов за контра почива кујна мала печка црна, црвена боја. ★ Лесен за одржување; се мијат со топла вода и нека се исуши.безбедна за не-стап површина, нетоксичен, безбеден, поздрав, еко-пријателски. ★ 4 6 8 12 чај лажица лажици од не ' рѓосувачки челик долга рачка за партија лабава остатокот сет на мерка топла infusers teavana фах табела мерење infuser тенка мислам дека ме маша и вилушка носителот на купот на кригла антички лажичка мали групи поостри промешајте краток сребрен мед кука со дрво дупки дрвени клип гравирање изреки зборови керамички контра фенси дизни магнетни пластика. ★Функција : ★ Нерѓосувачки Челик Гитара Лажици Виножито Кафе&Чај Лажица Flatware Пиење Алатки ★Единствен креативен изглед, мода и великодушни. ★ Лесно да се чисти и складирање, убаво е за секојдневна употреба или како подарок. ★Користење на високо квалитетен материјал, не деформација и исчезнува, здрава. ★ Усвојување на високо квалитетни нерѓосувачки челик, отпорни, низок јаглерод и еко-пријателски. ★ Материјал : не ' Рѓосувачки челик ★Боја : Сребрена/Gold/Multicolor/Розово злато/Сино/Црна/виолетова Должина : 12cm Тежина : 18g ★Пакет се вклучени : 1 x Лажица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата