• Свеж
Aexit 10M Должина Лента 10мм Двојна Страна Лепило Бела ЈП Пена Лента за Маскирање LED Лента Одбор

Aexit 10M Должина Лента 10мм Двојна Страна Лепило Бела ЈП Пена Лента за Маскирање LED Лента Одбор

DEN 801.60
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PE.Net Тежина : 24g; Пакет Содржина : 1 x ЈП Пена Лента.Главната Боја : Бела, Црвена; Име на Производ : ЈП Пена Лента.Лента Ширина : 10мм/0.4".Лента Должина : 10 Метри/ 33ft.Тоа може да се користи на вашиот Автомобил, возило, вратите, багажникот, на покривот железнички, сончев покрив, campe_r врвот или на кое било место на друго место треба да се запечати.Оваа weatherstrip е поддржан од лепило, нема потреба за неуредна лепак или контактирајте со лепило, само тргни исклучите поддршка и install Ideal за внатрешна или надворешна употреба.Карактеристики : Ова е затворен мобилен сунѓерот neoprene дека нема да апсорбираат вода или масло.Тоа е често нарекуван како што се времето одземање или гума запечатување и првенствено се користи како запечатување лента за да го блокира воздухот, остатоци и влага.Neoprene соголување се користи за чување тела, бучава изолација, баласт, shockproof,проширување зглобовите на precast бетон и челик, HVAC и ладење, и е одличен вратата печат за камион и автобус тела.Едноставно тргни се назад на лагер да се изложуваат на лепило, од една страна, и важат за метал, пластика, дрво и други мазни површини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата