• Свеж
Малку Месечината Најважен Природен Отворено Магла, Не Buggin' Ме, 2 мл.

Малку Месечината Најважен Природен Отворено Магла, Не Buggin' Ме, 2 мл.

DEN 199.20
Достапно е за нарачката

Стока

МИРИСОТ : Оваа моќна комбинација на етерични масла ублажува иритација од бубачки каснувања и го забрзува процесот на исцелување.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Дестилирана Вода (Аква), Вештерка Шумска (Hamamelis Virginiana), Масло од Лаванда (Lavendula Angustifolia), Lemongrass Масло (Cymbopogon Schoenanthus), Еукалиптус Staigeriana Масло, Cedarwood Масло (Cedrus Deodara), Масло Нане (Mentha Piperita), Здравец Масло (Pelargonium Graveolens), Neem Масло (Melia Azadirachta), Лимон Еукалиптус, Масло (Еукалиптус Citriodora Кука), Ветивер Масло (Vetivera Zizanoides).ЗА НАС : Сите Малку Месечината Essentials производи се суровост-бесплатно, планетата пријателски и рачно изработени од нашиот тим во САД.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Можете да бидете сигурни дека етерични масла што се користат се од највисок квалитет и никогаш не растворувач извлечена!.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Тресат Добро.Spritz 3-5 пати на лицето, вратот, облека или околина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата