• Свеж
FixtureDisplays® 90 Степени Агли Алуминиум Легура Стакло Менгеме Носителот Агол Заградата Стакло до 8.3 мм (0.34) Дебелина Сет од 8 SKU 15366-NPF

FixtureDisplays® 90 Степени Агли Алуминиум Легура Стакло Менгеме Носителот Агол Заградата Стакло до 8.3 мм (0.34)

DEN 1401.60
Достапно е за нарачката

Стока

Сетот вклучува 8 агол brakets : 4 големи едни со четири завртки; 4 мали секој со 2 навртки.Поставете завртки вклучени.Најчесто се користи во стакло оган јама штитови и други DIY проекти.Одлично да secuare и се зацврсти четири листови до 8mm дебели во квадрат или правоаголник граница куќишта.Погоден за 8 mm Дебелина на стакло или други хард материјали.Направен од алуминиум материјал, annodized до совршенство.Направете вашиот DIY проект лесно!Брзо да се соберат оган јама стакло штит, или да се направи коцка стакло се прикаже случај.Потребна дополнителна навртки или делови?Ние го добив.Продажбата ATT Fixture Displays Kalm.Fixture Displays 90 Степени Агли Алуминиум Легура Стакло Менгеме Носителот Агол Заградата Стакло до 8.3 мм (0.34") Дебелина Сет од 8 SKU 15366-NPF.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата