• Свеж
LAUYOO Гроздобер Декоративни Windproof Ashtray со Капак за Цигари Метал Пушењето Цигари Ashtray Држач за во затворен простор на Отворено Стојат Среќа Слон Тутун Пепел Фах Фенси П

LAUYOO Гроздобер Декоративни Windproof Ashtray со Капак за Цигари Метал Пушењето Цигари Ashtray Држач за во

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

★Материјал : Метал Цинк Легура , рака печат совршен 3 D моделот, површина полирање/мазна, лесен за чистење. ★Големина и Капацитет : 15.5*9.5*11cm(6.1*3.7*4.3") Прибл тежина : 468g со исклучок на подарок кутија, убаво големина и тежина, здрав елегантен преносни за вашата маса врвот домаќинство, погодна за внатрешна и надворешна, лесно да се носат и чиста.на ashtray е многу практичен и функционален.Голем Капацитет : може да се одржи околу 2 кутии цигари пушки. ★Правец на Доказ и Гроздобер Стил : Гроздобер & Модерен стил, рачно изработени кул gadgets, како вашиот совршен ashtray, Уникатен windproof полу-затворен капак на дизајнот да се задржи пепел од дува од страна на ветрот, Погоден за надворешна и внатрешна употреба.освен држи пушки и пепел, во исто време може да биде како накит тегла, монета банкар и така натаму.светло до вашето место со чуден втиснување на моделот.Посебен complients подарок за жените и мажите. ★Користи метод : Лизна капак ashtray, капакот запира пепел да оди и помалку пушат циркулацијата, го намалуваат мирис за вашиот простор.оди и помалку пушат циркулацијата, го намалуваат мирис за вашиот простор.Совршен Присутни : не само практични ashtray, но исто така и декорација, како уметничко дело, а око-фаќање на вниманието декорација за канцеларија, дома, патио, ресторан, КТВ, кафулиња, хотели, автомобил и креативен подарок за роденден, годишнини, Божиќ, Нова Година и Денот на Вљубените, или било давање на подарок прилика.На ashtray е направен од премиум цинк легура, Тоа е многу стилски, удобен и многу практични, како и.Можете да го користите како ashtray, исто така, се користат како дома декоративни.тоа е со лизга капак капак и се чува пушки скриени далеку,прекрасна стојат слон шема дизајн.Тоа е издржлив и здрав, тешки, својата контејнер/тегла е длабоко и може да се вклопи во целиот пакет на пушеле cigs внатре.Изолира smoky мирисот на отпушоци од цигари.Капакот спречува лета-начин на пепел и помалку пушат циркулираат, мирис доказ за вашиот простор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата