• Свеж
3dRose Сликата на Луксузни Тренди Шик Мраз Сини Вени Ахат скапоцен камен Geode Кварц Пен Носителот (ph_275230_1)

3dRose Сликата на Луксузни Тренди Шик Мраз Сини Вени Ахат скапоцен камен Geode Кварц Пен Носителот (ph_275230_1)

DEN 911.52
Достапно е за нарачката

Стока

Вклучува една 4.25" x 4.25" Висок Сјај на Керамички Плочки.Направена од цврсто Дрво. 3 Дупки за прибор.Сликата на една страна.Сликата на луксузни тренди шик мраз Сини вени ахат скапоцен камен geode кварц плочка пен носителот е голема на биро или контра врвот.Направен од висок квалитет на цврсто дрво со сатенски финиш.Сликата што се прикажува на еден inset висок сјај 4.25" x 4.25" керамички плочки.Вкупната големина е 5" x 5" x 1 2/3" со 3 - 1 1/3" топ дупки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата