• Свеж
Сирење Нож Set 6-парче Сирење Нож со Дрвена Рачка од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Slicer Сирење Машина

Сирење Нож Set 6-парче Сирење Нож со Дрвена Рачка од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Slicer Сирење Машина

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

ВИСОКА КЛАСА 6-ПАРЧЕ СИРЕЊЕ НОЖЕВИ СЕТ : Ова со полно Сирење Нож Сет вклучува 4 сирење ножеви, 1 сирење вилушка и 1 сирење засилувач и е, сè што треба да им служи на сите на вашите омилени сирења.Сечилото е направен од храна одделение од нерѓосувачки челик.Не-Стап, Рѓа Отпорни.СОВРШЕН ДИЗАЈН : Ергономски се справи со дизајн, добра големина и круг се справи со направете го тоа лесно да се сфати.Дизајниран за ликвидација, сечење, режење, бричење и ширење на разни тврди и меки сирења.ЛЕСНО-ЗАФАТ и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Сите садови во овој комплетен сет се направени на Премиум Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик што е Не-Стап, Рѓа Отпорни, отпорни на Корозија и Отпорни на Дамки.Препорачливо е да се користат миењето на рацете, ве молиме да не го користите машина за миење садови.По миењето со вода, избришете со чиста крпа.Совршен charcuterie utensil во собата може да биде централен да вашиот јадење искуство.Вашиот ножеви ќе изгледаат и се чувствуваат одлично во рацете.ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ ЗА СИТЕ : Дали сте сирење експерт или на сите круг на храна, цврст и ергономски дизајн овозможува избалансирано и сигурна предност за режење, ширење и служат на меки и тврди сирења.СОВРШЕН ПОДАРОК: Кои не сакаат сирење?Сирење Ножеви доаѓа доставени до вашата врата во нашите елегантно дизајниран кутија – пакуваат како совршен подарок за Денот на Таткото, на Мајката Ден, birthday (Роденден), Свадби, Housewarming, Anniversar, Нова Година е Ден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ Ден.ПАКУВАЊЕ СПЕЦИФИКАЦИЈА 1 X ФРОНТ НОЖ 1 X СРЦЕТО НОЖ 1 X СЛУЖАТ ВИЛУШКА 1 X ДЛЕТО НОЖ 1 X ТЕНОК НОЖ 1 X ЗАСИЛУВАЧ НОЖ 1 X ИСКЛУЧИТЕЛНА ПОЗДРАВ КАРТИЧКА 1 X ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК КУТИЈА (КУТИЈА Е ВРЗАН СО ПОДАРОК ЛАК).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата