• Свеж
TenCloud Бендови Компатибилен со AGPTEK LW31 Smartwatch 1.69(43mm) за Мажи Жени Силикони Спорт Бенд Рака Замена за AGPTEK LW31

TenCloud Бендови Компатибилен со AGPTEK LW31 Smartwatch 1.69(43mm) за Мажи Жени Силикони Спорт Бенд Рака Замена

DEN 167.52
Достапно е за нарачката

Стока

Примена на модели : Замена Бендови Компатибилен со AGPTEK часовници кои Големина на Екранот 1.69 Инчи(43mm) , бендовите одговара за AGPTEK LW31 само.LW31 ремени мали големи LW31 бендови LW31 бенд LW31 замена бендови водоотпорен LW31 бендови за мажи жени.Материјал : се Направени од издржлив и меки силиконски материјал.Со нерѓосувачки челик тока да се прилагодува на LW31 види бенд должина и држете го за рака цврсто.Новиот Изглед : го Персонализирате вашиот тракер со овие ремени во различни бои или да ги користите како замена бендови.Answer : ___________________________ Note : Силикони види ремени НЕ вклучуваат фитнес тракер.Ten Cloud Бендови Компатибилен со AGPTEK LW31 Smartwatch 1.69"(43mm) за Мажи Жени Силикони Спорт Бенд Рака Замена за AGPTEK LW31 Fits добро на сите зглобовите големини од 5.5"-8.0"зглоб.Го претвора вашиот фитнес тракер бенд во модна изјава со различни ден.Да ги следи вашите чекори во стилот каде и да одите !Боја На Располагање : Бело/Црна/Црвена/Сива/Розова/Теал.Компатибилен со Компатибилен со AGPTEK часовници кои Големина на Екранот 1.69 Инчи(43mm) , бендовите одговара за AGPTEK LW31 САМО !!!Не за AGPTEK LW11. Не за сите ДРУГИ МОДЕЛИ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата