• Свеж
Симпатична Мода Ранец Пешадија Пакет Патна Торба Црвениот Цвет

Симпатична Мода Ранец Пешадија Пакет Патна Торба Црвениот Цвет

DEN 623.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 16 Во (l) × 6 In (w) × 11 Во (ж),простор, Е Доволно Да се Приспособат на Дневни Потреби.Како Што Се Лап-Топ Компјутери, Книги, Паричници, Чадори, Мобилни Телефони, Итн.Материјал : Полиестер И Мрежа.Висок Квалитет На Материјалите Се Направи Оваа Торба Трајни И Undistorted.Прилагодливи Рамо Ремени : Оваа Торба Има Две Широк И Мека, Прилагодлив Рамо, Рака, Ќе Не Предизвика Премногу На Товар На Рамо.На DIY Печати ја Прави Оваа Торба Стилски И Елегантен, Совршен За Патување, Училиште, Пешачење И Работа.Оваа Прекрасна Ранец Е Исто Така Добра Идеја Како Роденденски Подарок Или Одмор Подарок.Ова Е Ранец Со Прекрасен Изглед И Голем Капацитет.Тоа Може Да Се Одржи Вашите Дневни Потреби, Како Што Се Лап-Топ Компјутери, Книги, Чадори, Паричници, Мобилни Телефони, Итн.Тоа Е Добар Партнер За Вашето Патување, Училиште, Пешачење Или Планинарење.Купување На Тоа Како Роденденски Подарок Или Одмор Подарок Е Исто Така Добар Избор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата